novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Obliba značky Farlin roste
Velkému zájmu návštěvníků se těšil stánek značky Farlin na Veletrhu hraček, her a potřeb pro děti, který se ve dnech 2.-5. října konal v Praze. Jsme rádi, že jsme Vám zde mohli představit nejen naše klíčové produkty a technologické novinky usnadňující péči o dítě, ale také naši celkovou filozofii a plány do budoucna. S potěšením můžeme konstatovat, že značku Farlin si spojujete především se slovy "kvalita" a "moderní technologie". Také nás velmi potěšil zvýšený zájem ze strany prodejců, a tak věříme, že brzy dojde k dalšímu rozšíření sítě obchodů, kde si budete moci výrobky značky Farlin zakoupit.

 

A které zboží na veletrhu u Vás nejvíce zabodovalo? Především to byly praktické chrániče na kolena pro malá batolata, dále silikonové láhve se strečovým dudlíkem, které umožňují miminku sát stejnou technikou jako z matčina prsu, ale třeba také kojenecké nůžky, silikonový kartáček na zoubky či vodítko na dítě. Hodně se kupovaly i dětské jídelní sady a tréninkové hrníčky.

Blíží se Vánoce, a proto doufáme, že značce Farlin zůstanete věrni i nadále a nadělíte si "nás" i pod vánoční stromeček. Už teď  Vám můžeme slíbit, že pro Vás chystáme několik báječných tipů na vánoční dárky.

Ještě jednou děkujeme za přízeň a těšíme se na setkání třeba na veletrzích FOR KIDS v Brně a v Praze v březnu.

 

 

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop