novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Kojenecký spací pytel

K zakoupení spacího pytle Farlin mě přivedl článek v časopise Maminka, rubrika „Testujeme". Naše Anička si ho ihned po vyzkoušení moc oblíbila a spinkala v něm do té doby, než z něj začala vystrkovat nožičky. I pak ovšem ještě dál sloužil - v kočárku. Je mi skoro líto, že už ho dále nepoužijeme... Byl (je) bezvadný!!

Gabriela Karvánková s dcerou Aničkou
dsc_2556

Od té doby, co jsem dala Adélku spát do tohoto spacího pytle, už jiný nechce. A já taky ne. Je v něm zachumlaná ja ko v bavlnce, neodkopává se a já nemusím v noci řešit neustálé přikrývání. Poprvé jsem jí do něj uložila, když jí byly 3 měsíce, a hned mě mrzelo, že jsem si ho nepořídila dřív.

Myslím, že musí být výborný už i pro novorozence, jako náhrada za zavinovačku. Na rozdíl od ní jej však můžete používat zhruba až do 6 měsíců, zkrátka dokud bude stačit na délku (má rozměry 41 x 74 cm).

Spací pytel má navíc spoustu vychytávek: díky postrannímu zipu ho lze rozložit jako deku; ve vrchní části je tunýlek, takže lze navléct na předloktí a zvýšit tak bezpečnost miminka při chování či přenášení; kolem hlavičky lze vytvořit jakousi kapucku - ta je výborná hlavně při spaní v kočárku. A co jistě ocení každá maminka: dá se prát v pračce a sušit v sušičce! Spací pytel beru všude s sebou, a kdykoliv malá potřebuje spát, šup do něj. Nemusím tahat žádné deky, přikrývky apod. Spací pytel je skutečně praktický, až mi je líto, že za nějaký ten měsíc mi z něho Adélka vyrosteSmile.

Jana Krčmářová s dcerou Adélkou (5 měsíců)

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop