novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Těhotenské punčocháče

farlin_jana_013Těhotenské punčocháče jsem zkoušela od 32. týdne těhotenství, materiálově jsou velmi pohodlné, tělo v nich nemá tendenci se zapařovat. Celková komprese mi přijde přiměřená - nestahují příliš, ale ani netlačí, což je myslím také účelem. Viditelné výsledky byly zmenšené otoky ke konci dne hlavně v oblasti kotníků; pohyb vody v těle vzhůru bylo možné pozorovat hlavně po větší námaze i drobně zvětšenými otoky horních končetin - především prstů. Co se krevního oběhu týče, myslím, že i zde je komprese přiměřená a podpůrná.

Pouze si myslím, že v horní části stehen by mohly být punčocháče trochu širší - ale to je pohled české ženy se štíhlými lýtky a tlustšími stehny v oblasti pod zadkemSmile.

Přes hýždě sedí punčocháče dobře; v rozkroku jsou řešeny pohodlně. Síťka přes bříško je z trochu tvrdšího materiálu, není to ale nepříjemné, podpůrnou funkci dle mého názoru plní velice dobře. Myslím však, že tato velikost (L) odpovídá tak bříšku mezi začátkem pátého do max. poloviny či konce osmého měsíce těhotenství - s výjimkou žen, co přiberou jen cca 10 kg, těm by tato velikost asi stačila až do porodu, na mě jsou teď (ukončený 36. týden) již příliš těsné. Ale jsem ráda, že jsem měla možnost je vyzkoušet, myslím, že jsou kvalitativně velmi dobré - i mé matce (odbornici přes stahovací punčochy) se moc líbily.

Jejich výhodou je také možnost výběru barvy - tělové a černé (bezesporu nejpoužívanější), dobrá údržba (dobře se perou a nepoškodí se tak lehce), odolnost a kvalita materiálu. Myslím, že vydrží i více těhotenství.

 

Jana Máslová


Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop