novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Těhotenský polštářek nastavitelný
farlin_jana_001Polštářek se mi zdá nejlepší především na podložení zad; široký je tak akorát na pokrytí bederní oblasti, což je výhodné hlavně na podložení zad v sedě. Druhý polštářek má pak dostatečný odstup, aby mohl mamince posloužit současně na podložení hlavy v oblasti krční páteře (pro vypodložení hlavy vleže je také fajn).
Velmi vhodný je na podložení/přidržení zad v průběhu noci. Polštářky se dají narafičit jako dva válečky za sebou, takže se jejich podpůrná délka zdvojnásobí. Polštářek se dá též umístit při ležení na boku mezi kolena, myslím, že je to pro mnoho maminek příjemné, hlavně ke konci těhotenství nebo když cítí, že se jí začínají v průběhu těhotenství roztahovat kyčle.
Krátkodobě je vhodný i pro podložení bříška. Při sedu nebo polosedu se dá polštářek využít i jako opěradla na ruce (pod lokty, jako opěradlo nebo zvýšené opěradlo) - maminka se má pak při zvedání o co lépe zapřít.
Kuličková výplň je příjemná, výplň také zároveň hřeje.
Myslím, že polštářek je vhodný po celou dobu těhotenství a najde využití i při kojení, jako podložka pod ruku, záda či miminko. Také si myslím, že bude využitelný pro případné podložení zad děťátka při spaní na boku, aby se nepřevalilo.

 

Jana Máslová

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop