novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Láhev se lžičkou
zavadilov-lhev se likouKdyž Eliška dospěla do věku prvních příkrmů, tak jsem zakoupila láhev se lžičkou, o které jsem se dozvěděla na webových stránkách i-tatínek. Byla jsem velmi mile překvapena tím, jak jsme si ji s Eliškou rychle oblíbili. Pokrm se dá dávkovat podle potřeby, a to lehkým stiskem na láhev. Lžička je z měkkého plastu, který nepoškrábe zevnitř pusinku, jako se to může stát u lžičky kovové.

Lžička je příjemná pro malé děti, které ještě nemají zoubečky nebo jim začínají růst. Závěrem: Eliška s maminkou moc a moc chválí a doporučují.

Jarka Zavadilová s dcerkou Eliškoup1010886Kojeneckou láhev se lžičkou jsme si od prvního okamžiku oblíbili celá rodina, a náš malý Vašík především. Poprvé jsme mu v ní nabídli příkrm někdy kolem 6. měsíce. Láhev stačilo jemně stisknout a kaše už sama tekla přímo na lžičku. Žádné upatlané miminko, žádní upatlaní rodiče a také žádný nepořádek kolem.

Vašíkovo seznámení se lžičkou bylo pro všechny velmi příjemné a pohodlné. Vašík jedl přímo ukázkově. Navíc lžička je měkká, takže miminku nemůže poškodit dásně či první zoubky.

Mysleli jsme, že láhev je ideální jen jako přechodná fáze mezi lahví a lžičkou, ale nakonec ji používáme vlastně dodnes. Večer už je totiž Vašík tak unavený, že si dá kaši raději tímto pohodlným způsobem. A pokud jde o čištění, doporučuji k láhvi zakoupit speciální kartáč na čištění slámek, který otvor ve lžičce snadno zbaví zbytků jídla.

Jiří Havrda se synem Vašíkem (15 měsíců)
Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop