novinky e-mailem

mám zájem o zasílání novinek na e-mail

novinkyEmailem-tlacitko

Facebook

Farlin CZ s.r.o. na Facebooku

BabyFitness.cz

baby-fitness-logo-2

Maminky, buďte i po porodu fit a neřešte hlídání.
Cvičíme v Liberci i v Jablonci nad Nisou.


Ježíšku, příště zůstaň doma!

jekuMilý Ježíšku, prý není normální psát Ti až po Vánocích, ale já musím. Chci Tě poprosit, abys příště radši nikam nejezdil. A hlavně né k nám! Prý plníš všechna přání. Dost o tom po svých zkušenostech pochybuji, ale prosím Tě, nezkaz alespoň tohle! (I když, jak Tě znám, stejně si budeš za rok zase dělat, co chceš.)

Loni jsem byl ještě skoro mimino. Ale moc dobře si pamatuju na tu šílenou střevní chřipku, kterou´s nám donesl. Nevím, jestli si ji přáli máma, táta, babičky a dědové, ale já určitě nic takovýho nechtěl! Nejdřív jsem nevěděl, že je to od Tebe. Myslel jsem, že asi tam, kde nemají komín, chodíš záchodem, a naši Tě v něm pořád vyhlížejí. Až po Vánocích mi vysvětlili, že jsi nejspíš neviditelný.

Letos jsem proto už od léta zjišťoval, jak Ti dát co nejjasněji vědět, že průjem opravdu nechci. Prý si mám hodně přát, co bych chtěl, a Ty to poznáš. Jestli to má být tak, pak jsi, milý Ježíšku, pěknej blb. Copak já se někdy jen myšlenkou zmínil, že bych chtěl bráchu? A navíc se ho asi nezbavím tak rychle, jako té virózy, protože naši mi pořád opakují, že to je MŮJ brácha. No to ti opravdu pěkně děkuju. Druhé Vánoce v životě, a tys to podruhé zmotal. Příště, prosím Tě, k nám nelez!!

Tvůj Toníček

 

 

 

 

Komentáře (1)Add Comment
0
...
napsal sabina, duben 09, 2010
tonda holubnicek z ivane miluje ivetu rezacovou ztvorovic tondovi je 8 let ivete je 8 let me je 8 let a mam milenca

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Webhosted by Dpoint - web & design $ shop